מתיחת פנים עם חוטים

ענף היופי בכלל ובעיקר זה של טיפולים אסתטיים שנועדו לשפר בצורה משמעותית את המראה שלנו נהנים מטרנדים מתחדשים כל העת ואחד מאלו הקשורים למתיחת פנים והצערת המראה הוא של של מתיחת פנים עם חוטים.

מהי מתיחת פנים עם חוטים?

מתיחת פנים באמצעות חוטים היא שיטה חדישה יחסית של טיפול מתיחת פנים שנועד להחליק קמטים ולהצעיר פנים מתבגרות בעלות מראה מזדקן. בעוד שהפתרון משך שנים היה באמצעות ניתוח הכולל הרדמה ופולשנות כירורגית, הרי שהטיפול באמצעות חוטים שונה לחלוטין. מדובר על שיטה בה מחדירים חוטים סינטטיים (סטריליים שאינם מזהמים) תחת העור בשכבת הדרמיס. החוטים הללו יוצרים תגובה טבעית של הגוף הכוללת הזרמה של חומצה היאלורונית, אלסטין וקלוגן לאזור החוט ובכך למעשה למתיחה של העור במקום ולהחלקת הקמטים באזור. בגמר התהליך החוטים מתמוססים ונעלמים כאילו לא היו. התהליך כולו נחשב מהיר, נטול כאבים ובעל תוצאות מהירות יחסית לאופציות אחרות.

האם הטיפול בטוח?

טיפול של מתיחת פנים עם חוטים נחשב בטוח ביחס לאופציות קיימות אחרות והוא מאושר על ידי עשרות רבות של משרדי בריאות מסביב לעולם כולו כולל בישראל. כמעט ואין תופעות לוואי לטיפולים הללו וייתכנו שטפי דם קלים או במקרים נדירים יותר זיהומים באזור המטופל. כל אלו ניתנים לפתרון רפואי באמצעות אנטיביוטיקה ומשככי כאבים וכדומה (אך הסיכונים לאלו נמוכים ביותר).

מהן תוצאות הטיפול?

מתיחה באמצעות חוטים טובה למספר חודשים ולעתים עד שנתיים, תלוי במטופל ובמצב העור שטופל. לאחר שמרגישים שתוצאות הטיפול הראשוני מתחילות לאבד מכוחן יש לחזור לטיפול חיזוק מחדש באותה השיטה ולהרוויח עור חלק ומראה צעיר ורענן למספר חודשים או שנים נוספות.