מתיחת פנים ללא ניתוח

כל מי שמתבגר מרגיש את השפעת השנים על המראה האסתטי החיצוני שלו ובעיקר על זה שבאזור הפנים והצוואר. רבים זורמים עם הטבע ורבים אחרים מחליטים לנסות ולהצעיר את המראה ולשמור על חזות צעירה ורעננה יותר מאשר עור פניהם מעניק להם. הדרך היעילה ביותר היא מתיחה של העור שכן עור מתוח מעיד על רעננות וצעירות בניגוד לעור רפוי המעיד על בגרות וזקנה.

בעוד שבמשך שנים רבות הפתרון למתיחת פנים היה ניתוח מתיחת פנים בשיטה כזו או אחרת, הרי שכיום ניתן לבצע את הטיפול גם ללא ניתוח, הרדמה, כאבים או תקופת החלמה ממושכת. המהפכה של מתיחת פנים ללא ניתוח צוברת תאוצה ועוד ועוד נשים וגברים פונים לביצוע שלה.

מהי מתיחת פנית ללא ניתוח?

מתיחת פנים ללא ניתוח נעשית במספר שיטות כאשר הפופולארית מכולן היא זו של מתיחת פנים בעזרת חוטים. החוט, העשוי חומר נמס סינטטי אך סטרילי שאינו גורם זיהומים וניספג בקלות בגוף ובפנים, מוחדר תחת שכבת הדרמיס בעור ויוצר למעשה "תמיכה" בשרירי הפנים ומראה צעיר ורענן יותר. החוט גורם להאצה ביצירת חומצה אילרונית, קולגן ואלסטין המחזקים את העור ומחליקים את הקמטים שבו. החוט עצמו נמס ונעלם עם הזמן.

הטיפול אפקטיבי למשך חצי שנה עד שנה ולעתים אף יותר. הדבר תלוי במורכבות הטיפול ובמצב המטופל עצמו. כאשר הטיפול מאבד מכוחו יש לחזור על הטיפול בנקודות החולשה שלו ולחזק את עור הפנים שוב שיישארו מתוחות וצעירות במראה שלהן.

מתיחת פנים ללא ניתוח על ידי חוטים מאושרת על ידי ה FDA ועשרות משרדי בריאות נוספים ברחבי העולם ונחשבת לדרך בטוחה ויעילה לטיפול בקמטי פנים ומראה מתבגר.