טיפול גלי רדיו RF להמסת צלוליט

צלוליט הינה בעיה נפוצה בקרב 90 אחוז מהנשים ואחוזים בודדים מהגברים והיא מפגע אסתטי המציק לאחוזים ניכרים בין כל אלו. מדובר על הצטברות של תאי שומן ההופכים גבשושיים ויוצרים שכבת עור מחוספסת מעט המזכירה קליפה של מנדרינה או תפוז (ברמה הויזואלית להמחשה כמובן). שיטות הטיפול להמסת צלוליט הן שונות ומגוונות ואחת הפופולאריות והאפקטיביות שבהן היא זו של טיפול גלי רדיו RF להמסת צלוליט.

מהו טיפול גלי רדיו להמסת צלוליט?

הטיפול מבוסס על מכשירים מסוגים שונים כאשר כל אחד עובד בשיטה מעט שונה ורמת הכאב שכל אחד מפיק בטיפול שונה גם כן. על כן חשוב לברר אודות המכשיר בו משתמשים במכון הקוסמטי אליו פניתם לקבלת הטיפול. המכשירים כולם עובדים על עקרון של גלי רדיו RF המחממים את האזור המטופל ולמעשה גורמים לו למעין "טראומה" של פגיעה אודות להאצה משמעותית בתהליך התנוונות העור שבמקום. הדבר מגרה את הגוף להגיב ולנסות לתקן את הפגיעה בעור באזור זה באמצעות מיצוק העור. נוסף על כך גלי הרדיו גורמים למולקולות שבתאי העור שהתאגדו להם להפוך לקטנים יותר ולגוף קל יותר להתמודד עימם ולהמיס אותם טבעית.

מהי אפקטיביות הטיפול?

הטיפול כולל מספר מפגשים ואינו מביא פתרון לצמיתות שכן צלוליט אינו נעלם לצמיתות. בעזרת טיפולים נלווים באמצעים נוספים ניתן להעלים את הצלוליט ולשמור אותו במצב כזה שאינו ניראה \ קיים לאורך שנים. מומלץ לברר אודות כל היקף הטיפול במכון הקוסמטי המטפל בכם ולבנות תוכנית ארוכת טווח לפתרון יעיל ואפקטיבי עבורכם.