טיפול Vacume להמסת צלוליט

המסת צלוליט הוא המטרה של נשים וגברים רבים אשר סובלים מהתגבשות של תאי שומן המצטברים על הגוף ומהווים פגיעה אסתטית במראה שלו. בשל כך קיימות מספר שיטות שונות שנועדו להמיס צלוליט ולהחזיר את הגוף למראה הטבעי שלו או לפחות לכזה שהוא טוב הרבה יותר מאשר זה הנוכחי. אחת השיטות הללו היא טיפול ואקום להמסת צלוליט.

מהו טיפול ואקום להמסת צלוליט?

טיפול vacuum הינו שיטה חדישה יחסית להמסה של צלוליט. השיטה מבוססת על עיסוי לימפטי אשר עוזר להגביר את זרימת הדם אל התאים שיוצרים את הצלוליט ובכך מאיץ את סילוק הנוזלים מרקמת השומן ומעורר מחדש את בניית רקמות החיבור במקום המטופל. הטיפול גורם לעור להיראות מתוח יותר וההיקפים במקום שטופל עשויים להצטמצם (הטענה היא עד 10-12 ס"מ במקרים מסוימים).

כיצד מבוצע הטיפול בפועל?

טיפול ואקום להמסת צלוליט מתרחש על בסיס של טיפול לא פולשני אל גוף המטופל ואינו כואב. במרבית המקרים יש צורך בסדרה של 15 עד 20 טיפולים הנערכים פעמיים בשבוע. בגמר סידרת הטיפולים ועם ההגעה לתוצאות הרצויות יש צורך בתחזוקה מונעת לחזרת הצלוליט על ידי טיפול אחת לחודש. הטיפול מתאים בעיקר למי שסובלים מצלוליט ברמה נמוכה יחסית ולבעיות חמורות או מורכבות יותר של צלוליט מומלץ להיעזר בו כטיפול משלים לטיפולים אחרים יסודיים יותר.