הסרת שיער בפתח תקווה

ענף היופי הוא אחד מאלו הפעילים ביותר שישנם עם חידושים טכנולוגיים חדשות לבקרים ופיתוח כל העת של שיטות המאפשרות לכל אחד ואחת מאתנו להיראות צעירים, נאים או בריאים יותר.

מהי הסרת שיער בלייזר?

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר בתחום היופי להיראות טוב יותר היא באמצעות הסרת שיער בלייזר לנשים וגברים כאחד. מדובר על האפשרות להסיר את השיער לצמיתות בתהליך של מספר חודשים ולהפוך לבעלי גוף חלק ומרשים הרבה יותר.

הסרת שיער בלייזר באה למעשה לפתור אותנו מהצורך לגלח את שיער גופנו או להשתמש בטכניקות מורכבות יותר דוגמת הסרת שיער בסוכר, בשעווה ובעוד דרכים הנחשבות כואבות וכאלו הנותנות פתרון של מספר שבועות או חודשים לכל היותר.

הסרת שיער בפתח תקווה

כיצד מסירים שיער?

הסרת שיער בלייזר נערכת בסדרת טיפולים במכון להסרת שיער ובאמצעות מכשיר טכנולוגי מתקדם המבוסס על שידור קרני לייזר נקודתית למקור צמיחת השיער בחלק הגוף שאנו מעוניינים להחליק. לאחר מספר טיפולים בהן השיער במקום נחלש, הוא מוסר לחלוטין וגם השורש של השיער אינו פעיל עוד והמקום יישאר חלק למשך שנים רבות.

התהליך מבוצע בהתאם לכל מטופל ולאחר מפגש מקדים עימם. לא כולם מתאימים להסרת שיער בלייזר אך מרבית האוכלוסייה כן מתאימה. יש לבדוק את סוג העור והשיער של כל מטופל ולהתאים את כמות הטיפולים הדרושה על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

ללא ספק מדובר בדרך שאינה מהירה אך בהחלט יעילה להסרת שיער לצמיתות.