הסרת שיער בשיטת shr

אין ספק שאחד מהדברים שמעסיקים אותנו יותר, ובמיוחד בקיץ, זו השאלה האם הגוף שלנו מספיק חלק או לא. בעבר אומנם זה העסיק יותר את הנשים מאשר את הגברים, אך היום זה לא מדויק לחשוב כך כי היום גם גברים שואפים לגוף כמה שיותר חלק. זו הייתה הסיבה לכך שהרבה שיטות להסרת שיער פותחו, ואחת מהשיטות הטובות ביותר שכדאי לכם לנסות היא הסרת שיער SHR. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על השיטה הזאת היא שכמו בשיטות אחרות, גם כאן, אין אפשרות להגיע ל100% של הסרת שיער לצמיתות, ואם מישהו יבטיח לכם דבר כזה הוא לא יאמר אמת. האמת היא שעם השיטה הזאת אפשר להגיע להסרה של 80% וזה הרבה, כך שזה מומלץ.

הסרת שיער ללא כאב

הדבר השני שבדרך כלל מטריד אנשים שרוצים לנסות שיטות שונות של הסרת שיער, זו השאלה האם זה כואב או לא. במקרה של הסרת שיער SHR אתם לא תחושו בשום תחושת כאב, והמקסימום שתרגישו יהיה תחושת חום נקודתית אך בשום פנים ואופן זו לא תהייה תחושת כאב.

איך יודעים אם הטיפול יצליח או לא?

שאלת השאלות היא כמובן כמה טיפולים כאלה צריך לעשות והאם הם יצליחו. חשוב לדעת שבדרך כלל בשיטת SHR יש לעשות משהו כמו 10 טיפולים, וההצלחה תלויה בסוג המכשיר, במי שעושה לכם את הטיפול וגם בעור שלכם. חשוב לעשות את הטיפול בסבלנות, להבין שאין מאה אחוז הצלחה ולהתמיד בסדרת הטיפולים כולה.